


Dusjkabinett Macro DesignFlow Semi med Innfelt Armatur910x910 mm, Hvit Profil, Klart Glass
17 541 kr19 490 kr
Spar 10 %
Kampanje
6h igjen!
Glasstype: Klart Glass
Profil: Hvit
Størrelse

Flow Semi med Innfelt Armatur
910x910 mm, Hvit Profil, Klart Glass17 541 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett som er fullt av smarte detaljer. Kabinettet leveres med oppbevaringshylle med integrert blandebatteri og takdusj.
Øvrig
- Bredt modellutvalg
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkelt å montere
- 20 års garanti
- Bredt modellutvalg
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkelt å montere
- 20 års garanti
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DKFSIB99VKL |
| Glasstype | Klart Glass |
| Profil | Hvit |
| Størrelse | 910x910 mm |
| Bredde | 910 mm |
| Høyde | 2180 mm |
| Dybde | 910 mm |
| Serie | Flow |
| Blandebatteri | Ja |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Type | Dusjkabinett |
| Form | Rund |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7365872 |
| EAN-nr | 7332512203482 |









