


Dusjkabinett Macro DesignFlow Semi med Innfelt Armatur910x910 mm, Matt aluminium Profil, Klart Glass/Hvit bakvegg
18 770 kr20 855 kr
Spar 10 %
Kampanje
6h igjen!
Glasstype: Klart Glass/Hvit bakvegg
Profil: Matt aluminium
Størrelse

Flow Semi med Innfelt Armatur
910x910 mm, Matt aluminium Profil, Klart Glass/Hvit bakvegg18 770 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett som er fullt av smarte detaljer. Kabinettet leveres med oppbevaringshylle med integrert blandebatteri og takdusj.
Øvrig
- Bredt modellutvalg
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkelt å montere
- 20 års garanti
- Bredt modellutvalg
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkelt å montere
- 20 års garanti
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DKFSIB99NKLV |
| Glasstype | Klart Glass/Hvit bakvegg |
| Profil | Matt aluminium |
| Størrelse | 910x910 mm |
| Bredde | 910 mm |
| Høyde | 2180 mm |
| Dybde | 910 mm |
| Serie | Flow |
| Blandebatteri | Ja |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Type | Dusjkabinett |
| Form | Rund |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7365921 |
| EAN-nr | 7332512203970 |









