


Dusjkabinett Macro DesignFlow Semi med Innfelt Armatur910x910 mm, Svart Profil, Klart Glass/Hvit bakvegg
2 anmeldelser
35% PÅ MACROS PRISLISTE
22 779 kr
Størrelse (mm)
Profil: Sort
?
Glasstype: Klart Glass/Hvit bakvegg

Flow Semi med Innfelt Armatur
910x910 mm, Svart Profil, Klart Glass/Hvit bakvegg22 779 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett som er fullt av smarte detaljer. Kabinettet leveres med oppbevaringshylle med integrert blandebatteri og takdusj.
Øvrig
- Bredt modellutvalg
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkelt å montere
- 20 års garanti
- Bredt modellutvalg
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkelt å montere
- 20 års garanti
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DKFSIB99SKLV |
| Glasstype | Klart Glass/Hvit bakvegg |
| Profil | Sort |
| Størrelse | 910x910 mm |
| Bredde | 910 mm |
| Høyde | 2180 mm |
| Dybde | 910 mm |
| Serie | Flow |
| Blandebatteri | Ja |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rund |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Produkttype | Dusjkabinett |
| RSK-nr | 7365933 |
| EAN-nr | 7332512204175 |









