
Dusjkabinett Macro DesignFlow Semi uten Armatur1010x1010x1990 mm, Hvit Profil, Klart Glass
13 973 kr15 525 kr
Spar 10 %
Kampanje
Glasstype: Klart Glass
Størrelse
Høyde

Flow Semi uten Armatur
1010x1010x1990 mm, Hvit Profil, Klart Glass13 973 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett med smarte detaljer. Kabinettet leveres med to oppbevaringshyller og er klargjort for utenpåliggende blandebatteri (cc 150).
Kompletter med Nifty dusjbatteri.
Øvrig
- Bredt modellutvalg
- Overflateeffektiv med skyvedører
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere
- 20 års garanti
Øvrig
- Bredt modellutvalg
- Overflateeffektiv med skyvedører
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere
- 20 års garanti
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DKFSUB11VKL |
| Glasstype | Klart Glass |
| Profil | Hvit |
| Størrelse | 1010x1010 mm |
| Bredde | 1010 mm |
| Høyde | 1990 mm |
| Dybde | 1010 mm |
| Serie | Flow |
| Blandebatteri | Nei |
| Takdusj | Nei |
| Hånddusj | Ja |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Type | Dusjkabinett |
| Form | Rund |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7365852 |
| EAN-nr | 7332512203284 |




