
Dusjkabinett Macro DesignFlow Semi uten Armatur910x910x1990 mm, Hvit Profil, Klart Glass
13 973 kr15 525 kr
Spar 10 %
Kampanje
6h igjen!
Glasstype: Klart Glass
Størrelse
Høyde

Flow Semi uten Armatur
910x910x1990 mm, Hvit Profil, Klart Glass13 973 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett med smarte detaljer. Kabinettet leveres med to oppbevaringshyller og er klargjort for utenpåliggende blandebatteri (cc 150).
Kompletter med Nifty dusjbatteri.
Øvrig
- Bredt modellutvalg
- Overflateeffektiv med skyvedører
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere
- 20 års garanti
Øvrig
- Bredt modellutvalg
- Overflateeffektiv med skyvedører
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere
- 20 års garanti
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DKFSUB99VKL |
| Glasstype | Klart Glass |
| Profil | Hvit |
| Størrelse | 910x910 mm |
| Bredde | 910 mm |
| Høyde | 1990 mm |
| Dybde | 910 mm |
| Serie | Flow |
| Blandebatteri | Nei |
| Takdusj | Nei |
| Hånddusj | Ja |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Type | Dusjkabinett |
| Form | Rund |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7365851 |
| EAN-nr | 7332512203277 |




