
Dusjvegg Macro DesignSpirit670x1970 mm, Hvit, Frostet Glass
4 028 kr4 475 kr
Spar 10 %
Kampanje
Glasstype: Frostet Glass
Profil: Hvit
Størrelse

Spirit
670x1970 mm, Hvit, Frostet Glass4 028 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Fast dusjvegg fra Macro i stilig design som skaper et luftig inntrykk på badet. Leveres med fin avstivning og profil mot vegg.
For rørføring gjennom profilen, bruk påbyggningsprofil Spirit skjermvegg MSBR, justerbar 3-5 cm.
Spirit er Macro Designs mest allsidige dusjserie. Prinsippet er enkelt: for å fungere på så mange typer bad som mulig - både stilmessig og plassmessig. Macro Design takler denne utfordringen på en god måte, gjennom sin erfaring med å skreddersy produktene sine til forholdene i de enkelte rom. Macro Design tilbyr også fine detaljer med et unikt og stilig design. Glass og profiler er integrert i hverandre og skaper en vakker linje på badet. Enkel å montere
Spirit er Macro Designs mest allsidige dusjserie. Prinsippet er enkelt: for å fungere på så mange typer bad som mulig - både stilmessig og plassmessig. Macro Design takler denne utfordringen på en god måte, gjennom sin erfaring med å skreddersy produktene sine til forholdene i de enkelte rom. Macro Design tilbyr også fine detaljer med et unikt og stilig design. Glass og profiler er integrert i hverandre og skaper en vakker linje på badet. Enkel å montere
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DSVV67VIC |
| Glasstype | Frostet Glass |
| Profil | Hvit |
| Størrelse | 670x1970 mm |
| Bredde | 670 mm |
| Høyde | 1970 mm |
| Serie | Spirit |
| Farge | Hvit |
| Blandebatteri | Nei |
| Vekt | 28 kg |
| Justerbar | 0-5 mm |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Mot vegg |
| Form | Rett |
| Type | Dusjvegg |
| Justerbar | Ja |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7376859 |
| EAN-nr | 7332512102594 |






