
Fastvegg NovelliniH ART HP Rillet Glass1200 mm, Rillet Glass, Børstet Kobber Profiler
15 368 kr
Prispresset
Farge: Børstet Kobber

H ART HP Rillet Glass
1200 mm, Rillet Glass, Børstet Kobber Profiler15 368 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!

Novellini H ART HP Rillet Glass er et dusjglass med riller som gir en eksklusiv look og beskytter mot innsyn. Rillene er plassert på utsiden av veggen. Glasset har en høyde på 200 cm og er 6 mm tykt. Profilen har en PVD-behandlet overflate. Opplev luksus og privatliv med dette stilige dusjglasset.
Varemerke
Beskrivelse
Novellini H ART HP Rillet Glass er et dusjglass med riller som gir en eksklusiv look og beskytter mot innsyn. Rillene er plassert på utsiden av veggen. Glasset har en høyde på 200 cm og er 6 mm tykt. Profilen har en PVD-behandlet overflate. Opplev luksus og privatliv med dette stilige dusjglasset.
Egenskaper
| Varemerke | Novellini |
|---|---|
| Art.Nr. | HARTHP120-94R |
| Bredde | 1200 mm |
| Glasstype | Rillet Glass |
| Profil | PVD |
| Høyde | 2000 mm |
| Serie | H-ART |
| Farge | Børstet Kobber |
| Blandebatteri | Nei |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Hengsling | Vendbar |
| Materiale | Herdet glass |
| Type | Dusjvegg |
| EAN-nr | 8056583155424 |

