Beskrivelse
Byggprofil til Svedbergs Skoga-serie. De mål som ikke dekkes gjennom justerbarhet, kompletteres med byggprofil 30 alternativt 50 mm.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 632102 |
| Bredde | 30 mm |
| Høyde | 1982 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Serie | Skoga |
| Farge | Sort |
| Overflate | Matt |
| Type | Byggprofil |
| RSK-nr | 7403421 |
| EAN-nr | 7323100228345 |
| Nobb | 55149901 |





