
Dusjkar NovelliniNovosolidHvit, 1200X900
12 392 kr
Prispresset
Størrelse
Beskrivelse
Dusjkar i støpemarmor med tekstur av naturstein. Justerbare ben. Totalt høyde 14,5 cm. Avløp er 8cm høyt og Ø90mm.
Front og endepanel bestilles i tillegg. (Avbildet med front- og endepanel). Ved å legge til front- og endepanel vil total høyde på dusjkaret bli 14,5 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Novellini |
|---|---|
| Art.Nr. | NOS120904-30 |
| Størrelse | 1200X900 mm |
| Bredde | 900 mm |
| Høyde | 145 mm |
| Lengde | 1200 mm |
| Serie | Novosolid |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Støpemarmor |
| Type | Dusjkar |
| EAN-nr | 8013232293456 |

