


Håndtak HansgroheAddStoris DusjdørMatt Hvit
1 202 kr
Prispresset
Farge: Matt Hvit

AddStoris Dusjdør
Matt Hvit1 202 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Håndtaket Hansgrohe AddStoris til dusjdør er et stilig håndtak til dusjdør.
Hansgrohe AddStoris er en komplett serie med baderomsbeslag i flere farger og utførelser for det moderne badet.
Annet
- Tykkelse på glass: 6-12 mm
- Diameter på borrehull: 6 mm
- Materiale: metall
- Boreavstand: 350 mm
- Kan også brukes som håndkleholder
Annet
- Tykkelse på glass: 6-12 mm
- Diameter på borrehull: 6 mm
- Materiale: metall
- Boreavstand: 350 mm
- Kan også brukes som håndkleholder
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hansgrohe |
|---|---|
| Art.Nr. | 41759700 |
| Bredde | 398 mm |
| Høyde | 52 mm |
| Dybde | 79 mm |
| Serie | AddStoris |
| Farge | Matt Hvit |
| CC-mål | 350 mm |
| Montering | Skrues |
| Garanti | 5 år |
| Materiale | Metall |
| Type | Håndtak |
| EAN-nr | 4059625333075 |






