





Stabiliseringsstang HafaIgloo Pro Dusj NaturligAluminium
823 kr1 029 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5
Farge: Aluminium

Igloo Pro Dusj Naturlig
Aluminium 823 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stabiliseringsstang til Hafa Igloo Pro.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1450364 |
| Bredde | 25 mm |
| Høyde | 1200 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Serie | Igloo Pro |
| Farge | Aluminium |
| Type | Stabiliseringsstang |
| RSK-nr | 7403083 |
| EAN-nr | 7330027105291 |
| Nobb | 53339258 |


