
Utvidelsesprofil HafaIgloo Pro I-WALL Naturlig
fra 470 krfra 587 kr
Spar 20 %
Kampanje
54h igjen!
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 99 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Utvideleseprofil til Hafa Igloo Pro I-Wall for utenpå rørlegging.
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Bredde | 23 mm |
| Høyde | 2000 mm |
| Serie | Igloo Pro |
| Farge | Aluminium, Sort |
| Type | Utvidelsesprofil |
| Garanti | 25 år |
| Dybde | 35 mm |


