Beskrivelse
Håndtak Svedbergs Skoga med hullgrep for den som foretrekker et mer ergonomisk grep.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Bredde | 35 mm |
| Høyde | 35 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Serie | Skoga |
| Farge | Blyantpenn, Krom, Matt Krom, Sort Matt |
| Materiale | Zamak |
| Type | Håndtak |






