
Dusjssøyle NovelliniLine 1 StandardSort Matt/Sølv Matt
22 793 kr
Prispresset
Farge: Sort/Sølv

Line 1 Standard
Sort Matt/Sølv Matt22 793 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 8-10 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 249 kr
Beskrivelse
Dusjsøyle fra Novellini med både hånddusj og takdusj. Kan også monteres i hjørne, noe som gjør denne perfekt for deg som ønsker å bytte fra dusjkabinett.
OBS! Bildet er vist med massasjedyser og sete. Dette medfølger ikke på standard modell.
OBS! Bildet er vist med massasjedyser og sete. Dette medfølger ikke på standard modell.
Tekniske data
Dybde: 45 cm
Bredde: 22 cm
Høyde: 215 cm
Vekt: 12.138 kg
Termostatstyrt: Ja
Størrelse takdusjhode: 200 mm
Størrelse hånddusj: 105 mm
Lengde slange: 1750 mm
Dybde: 45 cm
Bredde: 22 cm
Høyde: 215 cm
Vekt: 12.138 kg
Termostatstyrt: Ja
Størrelse takdusjhode: 200 mm
Størrelse hånddusj: 105 mm
Lengde slange: 1750 mm
Egenskaper
| Varemerke | Novellini |
|---|---|
| Art.Nr. | LINE1T-HJ |
| Farge | Sort/Sølv |
| Bredde | 220 mm |
| Høyde | 2150 mm |
| Dybde | 450 mm |
| Serie | Line |
| Takdusj | Ja |
| Vekt | 12,13 kg |
| Termostat | Ja |
| Lengde Slange | 1,75 m |
| Produkttype | Dusjsøyle |
| Funksjon | Rub-clean |
| EAN-nr | 8013232619683 |

