






Farge: Svart

Pärla
Svart 359 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Dusjsettet Bathlife Pärla er et dusjsett med et stilrent og moderne design. Dette dusjsettet leveres med en hånddusj, dusjslange og en dusjstang. Hånddusjen har tre ulike stråler: tradisjonell, massasje og tåkestråle.
Dusjsettet Pärla passer perfekt til alle typer dusjbatterier og badekarbatterier med standard tilkobling G 1/2.
Øvre festet på stangen kan justeres i høyden slik at du kan bruke eksisterende hull i veggen.
Dette produktet er utviklet i Sverige av Bathlife, med mål om å levere en rimelig, kvalitetsrik produkt du kan stole på og nyte i lang tid.
Vedlikehold
Fjern daglig såpe- og kalkrester med en fuktig klut. Unngå rengjøringsmidler som er etsende, syreholdige eller slipende, da de kan forårsake varige skader på forkromming, lakkering, forgylling osv.
Øvre festet på stangen kan justeres i høyden slik at du kan bruke eksisterende hull i veggen.
Dette produktet er utviklet i Sverige av Bathlife, med mål om å levere en rimelig, kvalitetsrik produkt du kan stole på og nyte i lang tid.
Vedlikehold
Fjern daglig såpe- og kalkrester med en fuktig klut. Unngå rengjøringsmidler som er etsende, syreholdige eller slipende, da de kan forårsake varige skader på forkromming, lakkering, forgylling osv.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 401053041 |
| Farge | Svart |
| Høyde | 750 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Serie | Pärla |
| Blandebatteri | Nej |
| Takdusj | Nei |
| Hånddusj | Ja |
| Overflate | Matt |
| Overflatebehandling | Lackerad |
| Lengde Slange | 1,5 m |
| Montering | För vägg |
| Materiale | Mässing |
| Dusjtilkobling | G 1/2 |
| Produkttype | Duschset |
| EAN-nr | 7330027148861 |


