








Dusjsett BathlifeSkur med Dusjbatteriet StimmaSort
3 299 kr
Farge: Svart

Skur med Dusjbatteriet Stimma
Sort3 299 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Dusjsett Bathlife Skur med Dusjbatteri Stimma er et komplett dusjsett fra Bathlife i moderne design med rene linjer. Dette dusjsettet leveres med dusjbatteriet Stimma og dusjsettet Skur.
Skur leveres med en hånddusj, dusjslange og en dusjstang. Hånddusjen har tre ulike stråler: Tradisjonell, massasje og dusjregn.
Dusjbatteri Bathlife Stimma er en moderne trykkbalansert blander med tøft design som passer til de fleste badekar. Materialet er av beste kvalitet.
Teknisk informasjon
- Varmtvann, min 50 grader, maks 90 grader
- Kaldtvann, min 4 grader, maks 25 grader
- Arbeidstrykk 50-1000 kpa
- Anbefalt trykk 100-600 kpa
- Eksenter til 160 cc følger med, som gjør at takdusjsettet kan installeres til både 150 cc og 160 cc.
Produktet er utviklet i Sverige av Bathlife, med mål om å levere et prisriktig kvalitetsprodukt du kan stole på og ha glede av i lang tid.
Dusjbatteri Bathlife Stimma er en moderne trykkbalansert blander med tøft design som passer til de fleste badekar. Materialet er av beste kvalitet.
Teknisk informasjon
- Varmtvann, min 50 grader, maks 90 grader
- Kaldtvann, min 4 grader, maks 25 grader
- Arbeidstrykk 50-1000 kpa
- Anbefalt trykk 100-600 kpa
- Eksenter til 160 cc følger med, som gjør at takdusjsettet kan installeres til både 150 cc og 160 cc.
Produktet er utviklet i Sverige av Bathlife, med mål om å levere et prisriktig kvalitetsprodukt du kan stole på og ha glede av i lang tid.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 401053051 |
| Farge | Svart |
| Bredde | 290 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Serie | Skur, Stimma |
| Blandebatteri | Ja |
| Takdusj | Nei |
| Hånddusj | Ja |
| Vekt | 3 kg |
| Overflate | Matt |
| Termostat | Ja |
| CC-mål | 150 mm |
| Lengde Slange | 1,5 m |
| Montering | För vägg |
| Tilkobling Vann | G 3/4 |
| Grep | Tvågreppsblandare |
| Materiale | Mässing |
| Produkttype | Duschset |
| EAN-nr | 7330027172606 |


