




Takdusjsett ScandtapSteel Pleasure 3Takdusjsett Scandtap Steel Pleasure 3 med Badekartut Messing
1 anmeldelse
20% PÅ SCANDTAPS PRISLISTE
13 199 kr17 599 kr
Spar 25 %
Kampanje
Farge: Sand

Steel Pleasure 3
Takdusjsett Scandtap Steel Pleasure 3 med Badekartut Messing13 199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjsett med takdusj og termostatbatteri i rustfritt stål med svingbar badekartut. Termostatbatteri med cc-mål 150. Eksenterkobling for cc-mål 160 følger med. Testet og godkjent av SINTEF. Designet og utviklet av Venkat Tirunagaru.
Takdusjsett Scandtap Steel Pleasure 3 kan kjøpes i ulike farger.
Annet
- Dusjslange: 1,5 m.
- Takdusj: Ø250 mm.
- Sylindrisk hånddusj.
- Justerbar dusjstang: 970-1360 mm.
- 150 cc.
- Justerbart øvre veggfeste: CC 70-129 mm fra veggen.
Installasjon
Før installasjon må rørene være spylt rene frem til batteriet.
Rengjøring
For å rengjøre produktet tørk av med en myk og ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes. NB! Unngå produkter med slipenede effekt. Smuss og avleiringer av kalk kan tas bort med eddik eller en svak syre. Du kan la den virke en kort stund og så skylle med rikelig med vann.
Annet
- Dusjslange: 1,5 m.
- Takdusj: Ø250 mm.
- Sylindrisk hånddusj.
- Justerbar dusjstang: 970-1360 mm.
- 150 cc.
- Justerbart øvre veggfeste: CC 70-129 mm fra veggen.
Installasjon
Før installasjon må rørene være spylt rene frem til batteriet.
Rengjøring
For å rengjøre produktet tørk av med en myk og ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes. NB! Unngå produkter med slipenede effekt. Smuss og avleiringer av kalk kan tas bort med eddik eller en svak syre. Du kan la den virke en kort stund og så skylle med rikelig med vann.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Scandtap |
|---|---|
| Art.Nr. | 20026 |
| Farge | Sand |
| Høyde | 1360 mm |
| Serie | Pleasure |
| Blandebatteri | Ja |
| Takdusj | Ja |
| Hånddusj | Ja |
| Produsentens Art.Nr. | 20026 |
| Dusjtilkobling | G 1/2 |
| Overflate | Børstet |
| Type | Takdusjsett |
| CC-mål | 150 mm |
| Lengde Slange | 1,5 m |
| Dusjhode | 250 mm |
| Montering | For vegg |
| Utløp | Oppover |
| RSK-nr | 8282847 |
| EAN-nr | 7350086950601 |






