






Takdusjsett TapwellBOX7268 Classic Edition 2 for InnbyggingBronse
1 anmeldelse
Topptestet
17 822 kr
Prispresset
Farge: Bronse

BOX7268 Classic Edition 2 for Innbygging
Bronse17 822 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Takdusjsett Tapwell BOX7268 Classic Edition 2 for innbygging er en komplett innbyggingspakke med trykkbalansert termostat, hånddusjsett, takdusj og innbyggingsboks.
Topptestet
Produkter med merket «Topptestet» har fått høye resultater i tester utført av uavhengige svenske og europeiske testorganisasjoner som f.eks. Dinside, Testfakta og Klikk.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Tapwell |
|---|---|
| Art.Nr. | 9424540 |
| Farge | Bronse |
| Bredde | 150 mm |
| Høyde | 370 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Serie | Box |
| Blandebatteri | Ja |
| Takdusj | Ja |
| Hånddusj | Ja |
| Montering | For innbygging |
| Materiale | Messing |
| Utløp | Oppover og nedover |
| Dusjtilkobling | G 1/2 |
| Dusjhode | 250 mm |
| Type | Innbyggingspakke ED2 |
| Hulltakingsmål | 150 mm |
| Lengde Slange | 1,5 m |
| Produsentens Art.Nr. | 9424540 |
| Topptestet | Ja |
| EAN-nr | 7340188824634 |






