


Taksil ScandtapSteel PleasureScrap
15% PÅ SCANDTAPS PRISLISTE
4 368 kr
Prispresset
Farge: Scrap
Beskrivelse
Rund og vinklingsbar taksil som avgir rikelig med myke og omsluttende vannstråler for optimal komfort.
Egenskaper
| Varemerke | Scandtap |
|---|---|
| Art.Nr. | 02025-SC |
| Farge | Scrap |
| Bredde | 250 mm |
| Høyde | 7 mm |
| Lengde | 250 mm |
| Serie | Pleasure |
| Diameter | 250 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Overflate | Matt |
| Type | Taksil |
| EAN-nr | 7350086956108 |













