


Dusjstang til Hånddusj BurlingtonV33
1 393 kr1 639 kr
Spar 15 %
Kampanje
48h igjen!

V33
1 393 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjstang til hånddusj fra Burlington. Passer til kar- og dusjblander 814-210 og 814-211. Total lengde 610 mm. Mål mellom skruehullene 550 mm.
Stangen er helt laget av metall, noe som gjør den holdbar over tid. Høyden på holderen justeres med hjelp av dreieknappen. Holderen kan justeres i høyden og kan dreies i den retningen du ønsker med hjælp av dreieknappen.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, unngå skuremiddel.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, unngå skuremiddel.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | V33 |
| Type | Dusjstang |
| Farge | Krom |
| Høyde | 610 mm |
| Materiale | Messing |
| Dybde | 150 mm |
| Garanti | 5 år |
| Vekt | 1,45 kg |
| Bredde | 60 mm |
