




Håndkletørker BathlifeLod 136 mmKrom, 2 rør
1 699 kr
Farge

Lod 136 mm
Krom, 2 rør1 699 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Håndkletørker Bathlife Lod er en elektrisk oppvarmet håndkletørker med stående runde rør med integrerte knopper. Håndkletørkeren har en innebygd timer og mulighet for skjult elektrisk tilkobling.
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 40942214 |
| Design | 2 rør |
| Farge | Krom |
| Tilkobling | Elektrisk |
| Bredde | 136 mm |
| Høyde | 1405 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Serie | Lod |
| Effekt | 60 W |
| Tilkobling El | Stikkontakt |
| Stikkontakt | Ja |
| IP-Klasse | IP44 |
| Spenning | 230 V |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Overflate | Blank |
| Form | Rund |
| Type | Håndkletørker |
| Timerfunksjon | Ja |
| EAN-nr | 7330027147246 |
