


Håndkletørker BathlifeLod 350 mmKrom, 4 rør
LAVE PRISER NÅ
2 149 kr
Farge: Krom

Lod 350 mm
Krom, 4 rør2 149 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Håndkletørker Bathlife Lod er en elektrisk oppvarmet håndkletørker med stående runde rør med integrerte knopper. Håndkletørkeren har en innebygd timer og mulighet for skjult elektrisk tilkobling.
OBS! All fast elektrisk installasjon må utføres av en kvalifisert elektriker.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 40942216 |
| Farge | Krom |
| Tilkobling | Elektrisk |
| Bredde | 350 mm |
| Design | 4 rør |
| Høyde | 1405 mm |
| Tilkobling El | Stikkontakt |
| Serie | Lod |
| Effekt/prestering | 120 W |
| Stikkontakt | Ja |
| IP-Klasse | IP44 |
| Spenning | 230 V |
| Overflate | Blank |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Effekt | 120 W |
| Form | Rund |
| Type | Håndkletørker |
| Dybde | 120 mm |
| Timerfunksjon | Ja |
| EAN-nr | 7330027147260 |



