


Håndkletørker BathlifeLod 350 mmSvart, 4 rør
1 849 kr
Farge: Svart

Lod 350 mm
Svart, 4 rør1 849 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Håndkletørker Bathlife Lod er en elektrisk oppvarmet håndkletørker med stående runde rør med integrerte knopper. Håndkletørkeren har en innebygd timer og mulighet for skjult elektrisk tilkobling.
OBS! All fast elektrisk installasjon må utføres av en kvalifisert elektriker.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 40942217 |
| Design | 4 rör |
| Farge | Svart |
| Tilkobling | El |
| Bredde | 350 mm |
| Høyde | 1405 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Serie | Lod |
| Effekt/prestering | 145 W |
| Tilkobling El | Stickpropp |
| Stikkontakt | Ja |
| IP-Klasse | IP44 |
| Spenning | 230 V |
| Materiale | Stål |
| Overflate | Matt |
| Form | Rund |
| Produkttype | Handdukstork |
| Timerfunksjon | Ja |
| EAN-nr | 7330027147277 |



