


Håndkletørker Macro DesignArtBørstet Krom, med timer
3 092 kr3 435 kr
Spar 10 %
Kampanje
Design
Farge: Børstet Krom

Art
Børstet Krom, med timer3 092 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Håndkletørker Macro Design Art i rustfritt stål er en stilren håndkletørker med to integrerte knotter på stangen.
Modellen tar seg like bra ut alene som med flere i bredden. Finnes i ulike utførelser.
Leveres med opphengsbeslag, skruer og plugger.
Rengjøring
Ved rengjøring av smuss, kalk og avleiringer på din Håndkletørker anbefales en myk klut, oppvaskmiddel og vann. Bruk en myk klut ved rengjøring og tørk etterpå med en tørr klut eller et håndkle.
Leveres med opphengsbeslag, skruer og plugger.
Rengjøring
Ved rengjøring av smuss, kalk og avleiringer på din Håndkletørker anbefales en myk klut, oppvaskmiddel og vann. Bruk en myk klut ved rengjøring og tørk etterpå med en tørr klut eller et håndkle.
Varemerke
Beskrivelse
Håndkletørker Macro Design Art i rustfritt stål er en stilren håndkletørker med to integrerte knotter på stangen.
Modellen tar seg like bra ut alene som med flere i bredden. Finnes i ulike utførelser.
Leveres med opphengsbeslag, skruer og plugger.
Rengjøring
Ved rengjøring av smuss, kalk og avleiringer på din Håndkletørker anbefales en myk klut, oppvaskmiddel og vann. Bruk en myk klut ved rengjøring og tørk etterpå med en tørr klut eller et håndkle.
Leveres med opphengsbeslag, skruer og plugger.
Rengjøring
Ved rengjøring av smuss, kalk og avleiringer på din Håndkletørker anbefales en myk klut, oppvaskmiddel og vann. Bruk en myk klut ved rengjøring og tørk etterpå med en tørr klut eller et håndkle.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | WEPI168BT |
| Design | Med timer |
| Farge | Børstet Krom |
| Tilkobling | Strøm |
| Bredde | 50 mm |
| Høyde | 1680 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Serie | Art |
| Effekt | 29 W |
| Tilkobling El | Skjult/Synlig |
| Stikkontakt | Nei |
| IP-Klasse | IP44 |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 3,5 kg |
| Materiale | Rostfritt Stål |
| Overflate | Blank |
| Type | Håndkletørker |
| RSK-nr | 8754462 |
| EAN-nr | 7332512143276 |

