




Håndkletørker SmedboDry F710Sort, 31W
3 120 kr
Prispresset
Farge: Sort

Dry F710
Sort, 31W3 120 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Håndkletørker Smedbo DRY F710 er en stilren og funksjonell håndkletørker med unik design. Smedbos modell Trädet er en elektrisk veggmontert hånddukstørker som inngår i vår DRY-serie. Den er inspirert av naturen og gir et organisk preg sammen med overflater som tilfører en stilren og tidløs touch til badet.
Varemerke
Beskrivelse
Håndkletørker Smedbo DRY F710 er en stilren og funksjonell håndkletørker med unik design. Smedbos modell Trädet er en elektrisk veggmontert hånddukstørker som inngår i vår DRY-serie. Den er inspirert av naturen og gir et organisk preg sammen med overflater som tilfører en stilren og tidløs touch til badet.
Egenskaper
- Modell: Träd
- Material: Rustfritt stål
- Høyde: 1720 mm
- Ledningslengde: 140 cm
- På- og av-knapp
- 10 års garanti
- Elektrisk oppvarmet
- Modell: Träd
- Material: Rustfritt stål
- Høyde: 1720 mm
- Ledningslengde: 140 cm
- På- og av-knapp
- 10 års garanti
- Elektrisk oppvarmet
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Smedbo |
|---|---|
| Art.Nr. | 299807 |
| Farge | Sort |
| Tilkobling | El |
| Bredde | 107 mm |
| Høyde | 1720 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Serie | Dry |
| Effekt/prestering | 31 W |
| Tilkobling El | Integrert |
| Stikkontakt | Ja |
| IP-Klasse | IP44 |
| Spenning | 240 V |
| Produsentens Art.Nr. | FB710 |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Overflate | Matt |
| Montering | Skrues |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Håndkletørker |
| EAN-nr | 7391447086225 |
| Nobb | 55331125 |



