




Håndkletørker HafaEllipsKrom, BxHxD 450x1180x100 mm
3 397 kr4 246 kr
Spar 20 %
Kampanje
29h igjen!
Farge: Krom
Bredde
Høyde

Ellips
Krom, BxHxD 450x1180x100 mm3 397 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 249 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Håndkletørker med fikantede rør i stål. For vannbærende varme eller varmekolbe.
Vanntilkobling skal monteres til et lukket vannsystem, ikke *VVC.
*VVC: Varmtvannssirkulasjon er en måte å redusere tiden det tar å få varmt vann til en kran ved å installere et sirkulasjonsrør for varmt vann.
Garanti 5 år.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1509923 |
| Farge | Krom |
| Tilkobling | Strøm eller vann |
| Bredde | 450 mm |
| Høyde | 1180 mm |
| Tilkobling Vann | Tilvalg |
| Tilkobling El | Tilvalg |
| Serie | Ellips |
| Overflate | Blank |
| Type | Handdukstork |
| Garanti | 5 år |
| Dybde | 100 mm |
| RSK-nr | 8758509 |
| EAN-nr | 7330027017983 |
| Nobb | 40794075 |


