


Håndkletørker NordhemRosendalBxH: 420x1500 mm. Vann og Strøm Mattsvart
11 034 kr15 763 kr
Spar 30 %
Kampanje
29h igjen!
Farge
Tilkobling
Størrelse
Velg Montering
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Håndklestørker Nordhem Rosendal er en praktisk håndkletørker med et stilig og tidløst design. Det nyskapende designet av håndkletørkeren gjør det mulig å plassere det selv der det er trangt, og det kan også passe i gangen. Denne håndkletørkeren er rettet mot den funksjonbevisste som ikke vil ofre kvalitet. Fordelen med vertikale rør og integrerte kroker er at håndklærne får full eksponering for luftsirkulasjonen i rommet og derfor tørker raskere.
Varemerke
Beskrivelse
Håndklestørker Nordhem Rosendal er en praktisk håndkletørker med et stilig og tidløst design. Det nyskapende designet av håndkletørkeren gjør det mulig å plassere det selv der det er trangt, og det kan også passe i gangen. Denne håndkletørkeren er rettet mot den funksjonbevisste som ikke vil ofre kvalitet. Fordelen med vertikale rør og integrerte kroker er at håndklærne får full eksponering for luftsirkulasjonen i rommet og derfor tørker raskere.
Dette er en fin varmekilde som samtidig gir behagelige varme håndklær. Nordhems håndkletørkere er av høy kvalitet og spesialdesignet for å fordele varme over hele overflaten, akkurat som tradisjonelle radiatorer. De gir ikke bare en rask og effektiv tørking av håndklærne, men varmer opp hele rommet også.
Håndkletørker sentralvarme (el og vann)
- Kjøp til ventil og elpatron. Dette er ikke inkludert. Ved å koble håndkletørkeren til både vannventil og elpatron så får du det beste fra begge verdener. I vinterhalvåret bruker du sentralvarmen, og om sommeren når fuktigheten er på det høyeste bruker du elpatronen for å få komfortable, tørre håndklær.
Nordhems håndkletørkere for sentralvarme skal bare kobles til et lukket vannsystem, ikke VVC (VVC: Sirkulasjon av varmt vann er en måte å redusere tiden det tar å få varmt vann til et tappepunkt ved å installere en varmtvannssirkulasjon)
Håndkletørker sentralvarme (el og vann)
- Kjøp til ventil og elpatron. Dette er ikke inkludert. Ved å koble håndkletørkeren til både vannventil og elpatron så får du det beste fra begge verdener. I vinterhalvåret bruker du sentralvarmen, og om sommeren når fuktigheten er på det høyeste bruker du elpatronen for å få komfortable, tørre håndklær.
Nordhems håndkletørkere for sentralvarme skal bare kobles til et lukket vannsystem, ikke VVC (VVC: Sirkulasjon av varmt vann er en måte å redusere tiden det tar å få varmt vann til et tappepunkt ved å installere en varmtvannssirkulasjon)
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordhem |
|---|---|
| Art.Nr. | RSC1540M |
| Farge | Matt Sort |
| Tilkobling | Vann og Strøm |
| Størrelse | 1500x420 mm |
| Bredde | 420 mm |
| Montering | Tilkoblingsside velges ved installasjon (Varmekolbe følger ikke med) |
| Høyde | 1500 mm |
| Tilkobling Vann | Ja |
| Tilkobling El | Skjult |
| Serie | Rosendal |
| Effekt/prestering | 0 W |
| Stikkontakt | Nei |
| IP-Klasse | IP44 |
| Spenning | 230 V |
| Overflate | Matt |
| Produsentens Art.Nr. | RSC1540M |
| Materiale | Stål |
| Type | Håndkletørker |
| Effekt | 0 W |
| RSK-nr | 8684759 |
| EAN-nr | 7340100021813 |