
NH-Ventil NordhemManuellMattsvart
1 503 kr1 879 kr
Spar 20 %
Kampanje
56min igjen!
Farge: Sort

Manuell
Mattsvart1 503 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

NH-Ventil Manuell er en ventil som ggjør at Nordhems håndkletørkere kan kobles til husets sentralvarmesystem. Ventilen er forhåndsinnstilt for 2-rørs systemer, men kan enkelt endres til 1-rørs system. Ideell å bruke når du erstatter et eksisterende element med en håndkletørker, da rørene vanligvis kommer fra gulvet med 40 mm avstand.
Varemerke
Beskrivelse
NH-Ventil Manuell er en ventil som ggjør at Nordhems håndkletørkere kan kobles til husets sentralvarmesystem. Ventilen er forhåndsinnstilt for 2-rørs systemer, men kan enkelt endres til 1-rørs system. Ideell å bruke når du erstatter et eksisterende element med en håndkletørker, da rørene vanligvis kommer fra gulvet med 40 mm avstand.
Nordhems håndkletørkerekan kobles til husets sentralvarmesystem med en designet NH-ventil. Ventilen er forhåndsinnstilt for 2-rørs system, men kan enkelt endres til 1. Denne ventilen kan plasseres på valgfri side da den er vendbar.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordhem |
|---|---|
| Art.Nr. | NS1M |
| Farge | Sort |
| Bredde | 141 mm |
| Høyde | 90 mm |
| Serie | Manuell |
| Lengde | 430 mm |
| Materiale | Stål |
| Type | Ventil |
| RSK-nr | 8716547 |
| EAN-nr | 7340100021868 |



