



Bunnventil HafaPop-up Stort Lock uten Overløp
490 kr 612 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5

Pop-up Stort Lock uten Overløp
490 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Pop-up bunnventil. Høy med stort fjærende lokk. For servant uten overløp. Matcher Hafas servantbatteri i svartkrom.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | HAFA |
|---|---|
| Art.Nr. | 1389968 |
| Farge | Svartkrom |
| Dybde | 66 mm |
| Høyde | 78 mm |
| Overflate | Børstet |
| Type | Bunnventil |
| Vekt | 0,2 kg |
| Bredde | 66 mm |
| RSK-nr | 8560127 |
| EAN-nr | 7330027120416 |
| Nobb | 57885917 |
