
Farge: Krom

Easy Clean med Push Open
Krom 449 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Med bunnventilen LH Easy Clean med Push Open kan du løfte opp lokket og innsatsen slik at du enkelt kan bruke en rørrenser og enkelt holde rent i Servanten helt ned til vannlåsen.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | LH |
|---|---|
| Art.Nr. | LH9806-1CR |
| Bredde | 68 mm |
| Farge | Krom |
| Serie | LH |
| Materiale | Förkromad mässing |
| Høyde | 110 mm |
| Type | Bunnventil |
| Vekt | 0,2 kg |
| Dybde | 68 mm |
| Montering | Skrues |
| Overflate | Blank |
| EAN-nr | 7350113453754 |


