


Servant AxorMassaud 800
15 299 kr17 999 kr
Spar 15 %
Kampanje

Massaud 800
15 299 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Vasken Axor Massaud er et påbyggingsbasseng i mineralstøping med Gelocoat. Vasken kan kun kombineres med vaskblandere uten løfteventil.
Rengjøring
For å rengjøre din Axor-produkt, tørk den med en myk ren klut etter bruk.
Garanti
5 års produktgaranti.
For å rengjøre din Axor-produkt, tørk den med en myk ren klut etter bruk.
Garanti
5 års produktgaranti.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Axor |
|---|---|
| Art.Nr. | 42300000 |
| Bredde | 800 mm |
| Dybde | 450 mm |
| Design | Frittstående |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Mineralstøping med Gelocoat |
| Blandebatteri | Nei |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 144 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| Bunnventil | Nei |
| Vannlås | Nei |
| Produkttype | Vask |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Overflatebehandling | Nei |
| Garanti | 5 år |
| Veggmontert | Nei |
| EAN-nr | 4011097535302 |
