




Servant BathlifeKläm
868 kr 899 kr
Spar 3 %
Kampanje

Kläm
868 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servant Kläm fra Bathlife er et stilrent frittstående håndfat i porselen.
Det medfølger en krommet bunnventil
Dette produktet har blitt utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at produktet har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å levere et prisgunstig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetsikres per europeisk standard.
Dette produktet har blitt utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at produktet har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å levere et prisgunstig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetsikres per europeisk standard.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 401053799 |
| Bredde | 420 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Design | Fristående |
| Serie | Kläm |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Porslin |
| Blandebatteri | Nej |
| Farge | Vit |
| Høyde | 420 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| Bunnventil | Ja |
| Vannlås | Nej |
| Produkttype | Tvättställ |
| Hull til Blandebatteri | Nej |
| Overflatebehandling | Nej |
| Veggmontert | Nei |
