
Servant FOSSBADBadinett EvermiteBredde: 600 mm, Sentrert
3 761 kr
Bredde
Plassering Servant
Beskrivelse
Evermite servanten har et klassisk design med myke former. Den er laget av mineralkompositt og overflatebehandlet med "Evermite" som gjør den ekstra slitesterk.
Designet til Badinett Evermite servanten harmonerer den sirkulære formen med det funksjonelle. Servanten har et klassisk design med god avlastningsplass, og er utviklet spesielt for Badinett-kolleksjonen. Badinett Evermite er laget av mineralkompositt og overflatebehandlet med «Evermite», noe som gjør den ekstra slitesterk
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 6180506 |
| Bredde | 600 mm |
| Dybde | 480 mm |
| Serie | Badinett |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Mineralkompositt |
| Blandebatteri | Nei |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 26 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| Diameter | 48 mm |
| Bunnventil | Nei |
| Type | Servant |
| Materiale Servant | Evermite mineral |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Farge Servant | Hvit |
| Overflatebehandling | Evermite |
| Vekt | 9 kg |
| Plassering Servant | Sentrert |
| Stil | Klassisk |
| Veggmontert | Nei |
| EAN-nr | 7064261805067 |

