



Servant HafaAvrundet VaskBredde: 900 mm
3 835 kr4 794 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5

Avrundet Vask
Bredde: 900 mm3 835 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 349 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servant Hafa Avrundet Vask er laget i porselen og passer til baderomsmøbel Edge, Eden og Original. Servanten har avrundet vask og breddeavløp. Store avlastningsflater på sidene. Da servanten plasseres direkte på servantskapet så trenger det ingen benkeplate.
En liten men viktig detalj
Et ordentlig fint baderom skal gi følelsen av kvalitet og trygghet. Hafas produkter er laget av materialer og inngående komponenter av høyeste kvalitet, derfor gir Hafa deg alltid 5 års garanti på alle sine baderomsprodukter. Les mer
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | HAFA |
|---|---|
| Art.Nr. | 1273195 |
| Bredde | 910 mm |
| Dybde | 465 mm |
| Design | Intergrert |
| Serie | Edge |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Porselen |
| Blandebatteri | Nei |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 135 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| Bunnventil | Nei |
| Vannlås | Nei |
| Type | Servant |
| Hull til Blandebatteri | 1-hull |
| Overflatebehandling | Glasert |
| Overflate | Blank |
| Garanti | 5 år |
| Veggmontert | Ja |
| EAN-nr | 7330027101163 |
| Nobb | 51014876 |
