






Bredde

Rektangulær Vask
Bredde: 600 mm2 230 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 249 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servant i porselen med rektangulær vask og overløp. Kompletter med bunnventil.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1273200 |
| Bredde | 610 mm |
| Dybde | 465 mm |
| Design | Inbyggnad |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Porselen |
| Blandebatteri | Nei |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 175 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| Bunnventil | Nei |
| Vannlås | Nei |
| Produkttype | Servant |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Overflatebehandling | Glasert |
| Fungere til | Edge, Shape, Sun |
| Garanti | 5 år |
| Veggmontert | Nei |
| RSK-nr | 7489533 |
| EAN-nr | 7330027018928 |
| Nobb | 42406662 |
