



Servant LavaboGino Kompakt
2 339 kr2 599 kr
Spar 10 %
Kampanje
tom 31/5

Gino Kompakt
2 339 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servanten Gino er elegant i sitt kompakte design og er utmerket for de mindre badene. Den kan monteres på vegg eller benkeplate, og leveres med overløpssikring.
Du kan gjerne kjøpe til Servantbatteri og bunnventil.
Du kan gjerne kjøpe til Servantbatteri og bunnventil.
MERK: For veggmontering må hullene til vasken bores ut og monteringssettet (tilgjengelig som et alternativ) må brukes.
Egenskaper
| Varemerke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 21017MS |
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 460 mm |
| Design | På bordet / Vegghengt |
| Serie | Gino |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Porselen |
| Blandebatteri | Ja |
| Farge | Matt Sort |
| Høyde | 125 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| Bunnventil | Nei |
| Vannlås | Nei |
| Type | Servant |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Overflatebehandling | Nei |
| Vekt | 7,5 kg |
| Overflate | Matt |
| EAN-nr | 5711402210175 |


