
Servant LavaboGinoHvit
1 738 kr
Prispresset
Farge: Hvit

Gino
Hvit1 738 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Servanten Lavabo Gino er en vask med et stilrent design. Servanten er ment for montering med underliming og leveres med overløpsbeskyttelse.
Vi anbefaler å komplettere med en servantbatteri og bunnventil.
Vi anbefaler å komplettere med en servantbatteri og bunnventil.
Egenskaper
| Varemerke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 21015 |
| Bredde | 345 mm |
| Dybde | 525 mm |
| Design | Underlimning |
| Serie | Gino |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Porselen |
| Blandebatteri | Nei |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 185 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| Bunnventil | Nei |
| Vannlås | Nei |
| Type | Servant |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Overflatebehandling | Nei |
| Vekt | 7,5 kg |
| Overflate | Blank |
| EAN-nr | 5711402210151 |



