





Servant LavaboMate Slim 400 mmMatt Grå
5 011 kr7 159 kr
Spar 30 %
Kampanje
43h igjen!

Mate Slim 400 mm
Matt Grå5 011 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servant fra Lavabo. Servanten Lavabo Mate Slim er en rund, tynn og frittstående vask laget av høykvalitets porselen, ø40 cm. Designet av italieneren Allessandro Paolelli.
Størrelse
ø400 x 150 mm
Annet
Blanderhull: Nei
Overløp: Nei
Rengjøring
For å rengjøre produktet, tørk av med en myk ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men ingen skuremidler.
ø400 x 150 mm
Annet
Blanderhull: Nei
Overløp: Nei
Rengjøring
For å rengjøre produktet, tørk av med en myk ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men ingen skuremidler.
Egenskaper
| Varemerke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 20280MG |
| Bredde | 400 mm |
| Farge | Matt Grå |
| Serie | Mate |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Porselen |
| Blandebatteri | Nei |
| Høyde | 150 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| Bunnventil | Nei |
| Vannlås | Nei |
| Type | Servant |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Vekt | 8 kg |
| Overflatebehandling | Nei |
| Dybde | 400 mm |
| EAN-nr | 8058258087863 |
