




Servant LHCapri500x400 mm, Matt Sort
4 599 kr
Bredde
Farge: Matt Sort

Capri
500x400 mm, Matt Sort4 599 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Servanten Capri fra merket LH fra Sanova, er en servant med diskret design. Capri er en undermontert servant som kommer i forskjellige varianter. Servanten er produsert i Italia og materialet er porselen.
Inkluderer: bunnventil i samme farge.
Gjerne kompletter med en blandebatteri fra samme merke LH, som er tilgjengelig i forskjellige fargevalg.
Gjerne kompletter med en blandebatteri fra samme merke LH, som er tilgjengelig i forskjellige fargevalg.
Egenskaper
| Varemerke | LH |
|---|---|
| Art.Nr. | AL27140408K |
| Bredde | 500 mm |
| Design | Underlimt |
| Farge | Matt Sort |
| Serie | Capri |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Porslin |
| Blandebatteri | Nei |
| Høyde | 155 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| Bunnventil | Ja |
| Vannlås | Nei |
| Type | Servant |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Vekt | 8 kg |
| Dybde | 450 mm |
| Overflate | Matt |
| EAN-nr | 7350113452344 |


