
Servant WesterbergsLycka 600
15% på Westerbergs prisliste
1 564 kr

Lycka 600
1 564 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 249 kr
Beskrivelse
Servant Westerbergs Lycka er et elegant håndfat i porselen med rundede former. Passer godt til servantskapet i samme serie. Overfyllingsbeskyttelse CL15.
OBS! Kompletter med blandebatteri og bunnventil, følger ikke med men kan kjøpes som tilvalg.
OBS! Kompletter med blandebatteri og bunnventil, følger ikke med men kan kjøpes som tilvalg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20073330 |
| Bredde | 605 mm |
| Dybde | 415 mm |
| Design | Innebygget |
| Serie | Lycka |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Porselen |
| Blandebatteri | Nei |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 220 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| Bunnventil | Nei |
| Vannlås | Nei |
| Type | Servant |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Overflatebehandling | Glasert |
| Veggmontert | Nei |
| RSK-nr | 7780723 |
| EAN-nr | 7333231001458 |


