
Vaskeservant LavaboTea
fra1 719 kr
Prispresset
Velg Mål
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Servant Lavabo Tea for undermontering med enkelt og stilrent design.
Servantbatteri og bunnventil medfølger ikke, men kan kjøpes separat.
Rengjøring
For å rengjøre produktet, tørk av med en myk ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men ingen skuremidler. Smuss og kalkavsetninger kan fjernes med eddik eller en svak løsning av syre, du kan la det virke en kort stund og deretter skylle rikelig med vann.
Rengjøring
For å rengjøre produktet, tørk av med en myk ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men ingen skuremidler. Smuss og kalkavsetninger kan fjernes med eddik eller en svak løsning av syre, du kan la det virke en kort stund og deretter skylle rikelig med vann.
Egenskaper
| Varemerke | Lavabo |
|---|---|
| Mål | 470x385x200, 560x415x200 mm |
| Bredde | 470, 560 mm |
| Design | Vask for undermontering |
| Farge | Hvit |
| Serie | Tea |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Porselen |
| Blandebatteri | Nei |
| Høyde | 200 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| Bunnventil | Nei |
| Vannlås | Nei |
| Type | Servant |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Dybde | 385, 415 mm |
| Veggmontert | Nei |
