


Håndservantstativ Burlingtontil Rektangulært Servant B20
15% MED KODE: VÅR15%
fra7 195 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Håndvaskstativet Burlington for Rektangulært Vask B20 er laget av messing for veggmontering. Det klassiske designet gjør at det passer utmerket både i klassiske og moderne baderomsmiljøer.
Velg mellom forskjellige farger. Komplett med en vask, blandebatteri, bunnventil og vannlås
MERK! Søylen på bildet følger ikke med.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, unngå skuremiddel.
MERK! Søylen på bildet følger ikke med.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, unngå skuremiddel.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | T52CHRB |
| Bredde | 428 mm |
| Dybde | 420 mm |
| Design | Veggmontert |
| Farge | Børstet Nikkel, Krom |
| Høyde | 781 mm |
| Type | Servantstativ |
| Vekt | 3,2 kg |



