Beskrivelse
Servant Bathlife Solid Carrara i ekte naturstein fra Italia og det berømte distriktet Carrara.
Carrara-marmor gir et fint inntrykk på baderommet med sin variasjon og liv i mønsteret. Overflaten er polert og lett å holde ren.
Øvrig informasjon
- Den slette overflaten mot benkeplaten er ca 50 mm.
- Hullet til bunnventilen er 40 mm som er standard. OBS! Bunnventil følger ikke med!
- Monteres til et høyt frittstående blandebatteri eller blandebatteri som kommer ut fra veggen.
Øvrig informasjon
- Den slette overflaten mot benkeplaten er ca 50 mm.
- Hullet til bunnventilen er 40 mm som er standard. OBS! Bunnventil følger ikke med!
- Monteres til et høyt frittstående blandebatteri eller blandebatteri som kommer ut fra veggen.
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | SLD 435 CARRARA |
| Bredde | 430 mm |
| Dybde | 430 mm |
| Design | Fristående |
| Serie | Solid |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Marmor |
| Blandebatteri | Nej |
| Farge | Vit/Grå |
| Høyde | 135 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| Diameter | 430 mm |
| Bunnventil | Nej |
| Produkttype | Tvättställ |
| Hull til Blandebatteri | Nej |
| Veggmontert | Nei |





