


Servant BurlingtonEdwardian Rundt med Piedestal 560 mm
4 114 kr4 840 kr
Spar 15 %
Kampanje
49h igjen!

Edwardian Rundt med Piedestal 560 mm
4 114 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Burlington rundt håndvask Edwardian 56 cm med pidestall. En tradisjonell håndvask som passer for det mindre badet.
Rengjøring
Rengjør etter hver bruk for å forhindre smuss- og kalkavsetninger. Bruk et mildt og skånsomt rengjøringsmiddel, for eksempel et oppvaskmiddel for håndvask og en myk børste eller svamp.
Rengjør etter hver bruk for å forhindre smuss- og kalkavsetninger. Bruk et mildt og skånsomt rengjøringsmiddel, for eksempel et oppvaskmiddel for håndvask og en myk børste eller svamp.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | B6 _1TH+P1 |
| Bredde | 560 mm |
| Design | Frittstående |
| Farge | Hvit |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Porselen |
| Blandebatteri | Nei |
| Høyde | 900 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| Bunnventil | Nei |
| Vannlås | Nei |
| Type | Servant |
| Hull til Blandebatteri | Ett hull |
| Dybde | 470 mm |
| Veggmontert | Nei |
