




Servant HafaSpring
2 333 kr2 916 kr
Spar 20 %
Kampanje
49h igjen!
Beskrivelse
Klassisk rund frittstående servant i porselen uten overløp. Kombineres med høyt blandebatteri som monteres på benkeplaten.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | HAFA |
|---|---|
| Art.Nr. | 1273510 |
| Bredde | 400 mm |
| Design | Fristående |
| Farge | Hvit |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Porselen |
| Blandebatteri | Nei |
| Høyde | 145 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| Diameter | 400 mm |
| Bunnventil | Nei |
| Type | Servant |
| Dybde | 400 mm |
| Veggmontert | Nei |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 7780595 |
| EAN-nr | 7330027103235 |
| Nobb | 51457238 |

