







Metallkonsoll DuravitDuraSquare Vegghengt til ServantKrom, BxDxH: 516x333x400 mm
6 003 kr
Prispresset

DuraSquare Vegghengt til Servant
Krom, BxDxH: 516x333x400 mm6 003 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Metallkonsoll Duravit DuraSquare Vegghengt til servant Duravit DuraSquare frisker opp på badet. Kompletter med servant og glasshylle.
Metallkonsollen er svært fleksibel, justerbart i høyde og har som tilvalg en håndkleshenger til høyre eller venstre. Ved både frittstående montering og montering mot en vegg gir den praktiske glasshyllen enda mer lagringsplass, tilgjengelig som tilvalg.
OBS! Metallkonsollen leveres uten vask, glasshylle, blandebatteri og bunnventil.
OBS! Metallkonsollen leveres uten vask, glasshylle, blandebatteri og bunnventil.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Duravit |
|---|---|
| Art.Nr. | 0031101000 |
| Bredde | 516 mm |
| Dybde | 333 mm |
| Design | Vegghengt |
| Serie | DuraSquare |
| Materiale | Metall |
| Farge | Krom |
| Høyde | 400 mm |
| Produkttype | Metallkonsoll |
| Vekt | 4,5 kg |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4053424467085 |
