




Komposttoalett BiolanEco 200 LMørkegrå
11 719 kr

Eco 200 L
Mørkegrå11 719 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Komposttoalett Biolan Eco 200 L er et luktfri, stilig og miljøvennlig tørrtoalett. Den varmeisolerte kompostkonstruksjonen gir rask kompostering og muliggjør også kompostering av kjøkkenavfall. Kompostfunksjonen er naturlig og det er ikke behov for hverken vann- eller strømtilkobling.
Egenskaper
| Varemerke | Biolan |
|---|---|
| Art.Nr. | 850016 |
| Farge | Mørkegrå |
| Serie | Eco |
| Bredde | 650 mm |
| Høyde | 970 mm |
| Materiale | Frostbestandig UV-beskyttet polyetylen |
| Dybde | 650 mm |
| Sitehøyde | 450 mm |
| Vekt | 24 kg |
| Produsentens Art.Nr. | 70579550 |
| Produkttype | Komposttoalett |
| Volym | 200 l |
| Garanti | F5 år på material- og produksjonfeil |
| EAN-nr | 6411960057951 |
