
Ventilator BiolanVindspinner Taktopp
780 kr
Prispresset

Vindspinner Taktopp
780 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Ventilator Biolan Rooftop er en vifte som drives av vinden og brukes til ventilasjon av tørre toaletter, avløpsrenseanlegg og andre områder som trenger ventilasjon.
Den passer til rør med en diameter på 75 mm og 110 mm. Ventilatoren er laget av plast og rustfritt stål og krever ikke elektrisitet. Den monterbare takventilatoren er utstyrt med insektnett.
Egenskaper
| Varemerke | Biolan |
|---|---|
| Art.Nr. | 850006 |
| Farge | Sort |
| Bredde | 180 mm |
| Høyde | 150 mm |
| Materiale | Plast/rustfritt stål |
| Vekt | 0,84 kg |
| Lengde | 310 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 70572550 |
| Garanti | 1 år |
| Produkttype | Ventilator |
| EAN-nr | 6411961057257 |
