




Toalett BurlingtonP18 440 mm med Myktstengende SeteFärg Toalettlock: hvit
9 135 kr
Farge Toalettlokk

P18 440 mm med Myktstengende Sete
Färg Toalettlock: hvit9 135 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Burlingtons WC P18 er en gulvstående toalett i klassisk design, utstyrt med skyllering og myklukkende sete. I denne versjonen selges toalettet med S-lås.
Burlingtons toaletter kombinerer klassisk design av baderomsporselen med moderne funksjoner som for eksempel full- og halvspyling og myk-lukkende sete. Trykk vriknappen opp for halvspyling og ned for fullspyling.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | P18+C3+S18 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 440 mm |
| Høyde | 780 mm |
| Materiale | Porselen/Tre |
| Toalettsete | Ja, Myktstengende Tre sete |
| Dybde | 730 mm |
| Vannlås | S-Lås |
| Sittehøyde | 425 mm |
| Spylevolum | 3/6 l |
| Overflatebehandling | Nanoglasyr |
| Farge Toalettlokk | Hvit |
| Montering | Skrues |
| Garanti | 5 år |
| Type | Toalett |
