




Toalett BurlingtonP2 Lav 440 mm med Myktstengende SeteFärg Toalettlock: Mahogny
15% MED KODE: VÅR15%
10 330 kr
Farge Toalettlokk

P2 Lav 440 mm med Myktstengende Sete
Färg Toalettlock: Mahogny10 330 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Toalett Burlington P2 Lav med Mykt Lukkende Sete er et lavt Toalett som kan velges med bred eller smal sistern. Toalettet leveres med spylearm, vannforbindelse på høyre underside av sisternen.
OBS! festene til Arcade myklukkende sete er i nikkel. For 3 eller 6 liters spyling.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | P2+C3+T31CHR_S17 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 440 mm |
| Høyde | 1075 mm |
| Materiale | Porselen/Tre |
| Toalettsete | Ja, Myktstengende Tre sete |
| Dybde | 740 mm |
| Vannlås | P-Lås |
| Sittehøyde | 403 mm |
| Spylevolum | 3/6 l |
| Overflatebehandling | Nanoglasyr |
| Farge Toalettlokk | Mahogny |
| Montering | Skrues |
| Garanti | 5 år |
| Type | Toalett |

